Já, lotři a zvěřinec

Historie se opakuje

Narodila jsem se v Praze, ale celé mé dětství bylo definováno zejména pobytem na Vidimské chalupě, odkud mám nespočet úžasných zážitků a vzpomínek z krásného dětství. Když jsem vyrostla, rodiče se rozhodli z rodinných důvodů chalupu prodat. Já i můj brácha (jak jsme se o mnoho let později shodli) jsme tuto skutečnost nesli velmi těžce. Často jsme jezdili do blízkého okolí na výlety a smutně postávali za plotem “naší” chalupy, kde už bydlel někdo jiný. Po 13 letech, když už jsem měla vlastní rodinu se nám velikou souhrou šťastných okolností podařilo odkoupit chalupu zpět a dodnes tomu sotva dokážu uvěřit. Bývalí majitelé projevili obrovskou dávku pochopení a se slovy “kruh se uzavírá” byli ochotni i přes velký zástup jiných zájemců, upřednostnit jako kupce nás. I když jsem tušila, že na sebe bereme obrovský závazek, jsem vděčná, že mám “svůj domov” zpátky ♥.

Bohužel život nebývá většinou úplně fér a tak se po 19 letech rozpadla i naše rodinná pouta a já se rozhodla, že neudělám stejnou “chybu” jako moji rodiče a pro své děti, kteří tu také prožili většinu svého dětství, chalupu prostě stůj co stůj udržím!

Nabízím tedy k pronájmu chalupu určitě netypickou. Je mi jasné, že luxusní hotelové služby může mnoho rekreantů upřednostnit, ale až si sednete u nás na dvorek, bude vám jasné proč se sem všichni naši přátelé tak rádi vrací…

Nutné ohromné investice a nedostatečný počet rukou, které ochotně mění dovolené a volné víkendy za neskutečnou dřinu jasně definují, že je spousta věcí stále nedokonalá a dokonalými se rozhodně nestanou obratem i když mi moje rodina, děti i opravdoví přátelé pomáhají jak můžou.
Přesto věřím v Genius loci tohoto místa a úžasné propojení klidu, nádherné přírody a dobrých úmyslů, takže si cestu k nám určitě řada lidí najde a umožní mi splácet bance svůj sen a dát chalupě co si právem zaslouží.

Náš zvěřinec, čítající jednoho „maxipsa“, jedno neskutečně rozmazlené koucouří duo a jednu pižďuchu, si o mém úsilí samozřejmě myslí svoje a škodí jak se dá 😉.

Děkuju vám všem co stojíte při mě, bez vás by to nešlo ♥